ALS Bucket Challenge

Kategorija: Seniori Objavljeno: Petak, 22 Kolovoz 2014 Napisao/la RK Gospić

U skolpu pripremne utakmice u Gospiću rukometaši Gospića i prvoligaša Zameta podržali su akciju ‪#‎ALSIceBucketChallenge‬! Kod Gospićana su sudjelovali Ivan Štimac, Davor Maras, Klaudio Bašić, dok su gosti iz svojih redova izabrali Marina Đuricu, Viktora Stipčića i Ivana Majića. Nominirani su RK CO Zagreb, Zoran Milanović, Darko Milinović, Milan Uzelac, Josip Jurić-Grgić i Luka Kovačević.

 

GALERIJA SLIKA

 

RK Gospić - RK Zamet, Gospić 22.8.2014. - ALS - Ice Bucket Challenge

 

Prenosimo s portala:

LIKA-ONLINE: Rukometaši u ALS Ice Bucket Challenge nominirali Milinovića, Milanovića i RK CO Zagreb

Rukometaši Gospića inicirali su podršku humanitarnoj akciji za ALS, te se priključili Ice Bucket Challenge u kojem su nominirali RK Zamet, RK CO Zagreb, Zorana Milanovića i Darka Milinovića. Zamećani su istog trena prihvatili nominaciju i također osjetili kakav je osjećaj politi se kantom punom leda i vode, a samim time još malo pokušali proširiti svijest ljudi vezano za navedenu bolest. Ostaje vidjeti hoće li nominirani prihvatiti izazov i pokazati svojim žiteljima svoji humanitarnu crtu.

 

LIKA CLUBBING: MILINOVIĆ prihvatio izazov ALS Ice Bucket Challenge!

Saborski zastupnik i predsjednik Skupštine Ličko-senjske županije dr. Darko Milinović prihvatio je “ledeni izazov” za koji ga je nominirao RK Gospić i tako podržao humanitarnu inicijativu za podizanje svijesti o amiotrofičnoj lateralnoj sklerozi.

Za sljedeći “ledeni izazov” Milinović je nominirao gradonačelnika grada Gospića Petra Krmpotića, Željka Mavrovića, Emila Tedeschija i Matu Bulića.

Hitova: 7020

Posebni događaji

          5vecer rukometa

Kontakt

  Mobitel: +38595/868-0006

  Fax: 053/492-455

  OIB: 75686339179

  Matični broj: 1294776

  IBAN: HR9123300031152788357

  rkgospic@gmail.com

 

Rukometni klub "Gospić"
  Budačka 12
  53000 Gospić
  Hrvatska (Croatia)

 

Tražilica